حضور رومیکا در برنامه “هموطنز” شبکه دو سیما

 حضور رومیکا در برنامه هموطنز شبکه دو

به گزارش روابط عمومی رومیکا(موسسه امدادگران عاشورا کاشان) مدیرعامل و مدیر روابط عمومی با جمعی از بیماران مبتلا به سرطان در بیست و نهمین روز از اردیبهشت ماه 1403 مهمان برنامه هموطنز از شبکه دو سیما بودند.

میرسید محسن تمدنی، مدیرعامل موسسه با معرفی خود به عنوان خادم مردم گفت: هدف اصلی رومیکا ترویج فرهنگ دستگیری است.

و حوزه فعالیت موسسه تنها مربوط به عزیزان مبتلا به سرطان است.

موسسه با ارائه خدماتی رایگان چون دارو،اکو قلب،آندوسکوپی،آزمایشگاهی،کولونوسکوپی،دندان پزشکی،هزینه های بستری(دولتی)،تجهیزات پزشکی و تصویربرداری به بیماران مبتلا به سرطان و با یاری مردم نیکوکار از آن ها حمایت میکند.

تمدنی با اشاره به آمار بالای سرطان در جهان ادامه داد:رومیکا برای کاهش آمار سرطان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان غربالگری های منظم و دقیقی را در طول سال برگزار میکند تا بتواند نقش خود را در کاشان به مبتلایان این بیماری ایفا کند.

پویش های غربالگری رومیکا هر هفته در کاشان و آران و بیدگل با حضور کارشناسان مامایی رومیکا برگزار میشود و بانوان با غربالگری و تاثیر خودآزمایی در پیشگیری از سرطان سینه آشنا میشوند.

وی افزود: در طرح های غربالگری رومیکا بانوان مشکوک به سرطان شناسایی شده اند که پس از تشخیص زودهنگام این بیماری، اکنون مراحل درمان و یا بهبودی خود را طی میکنند.

در ادامه این برنامه سوغات کاشان؛ فرش دستبافت، باقلوا، شیرینی و گلاب اصل به بینندگان و حاضرین معرفی شد.

گفتنی است مجتبی برنا مدیر روابط عمومی رومیکا با اشاره به سوغات کاشان گفت: افتخاریست برای کاشان که کعبه؛ میعادگاه عاشقان و حرمین مطهر در کربلا با گلاب کاشان شست و شو میشوند.

وی سپس از تلاش مهندس راهب و تمام کسانی که در این عرصه و به ویژه صنایع دستی زحمت میکشند قدردانی نمود.

کمک آنلاین به رومیکا

تومان