برای پیشگیری از سرطان این محصولات را مصرف نکنید

بر اساس پژوهش های انجام شده برخی غذاها می توانند به بروز و ابتلا به سرطان کمک کرده و بهتر است که از رژیم غذایی حذف شوند. در ادامه برخی از این غذاها را بر می شمریم.

ماهی پرورشی
گونه های بسیار زیادی از ماهی های پرورشی وجود دارد که با مواد شیمیایی مضر، آفت کش ها و آنتی بیوتیک ها پرورش پیدا کرده اند. معمولا برای رشد سریع ‌تر ماهی، تولید کنندگان از روش ‌ها و تکنیک‌ های مختلفی استفاده می ‌کنند که برای سلامتی ما مضر است.

میوه ها و سبزیجات غیر طبیعی
مصرف میوه به این معنی نیست که سالم هستید و تناسب اندام دارید. همه چیز به کیفیت میوه ها و سبزیجاتی که به صورت روزانه مصرف می کنید بستگی دارد. به گزارش سیناپرس،در بیشتر موارد فقط مواد غذایی ارگانیک می توانند مزایای سلامتی ویژه ای داشته باشند در حالی که گونه های غیر طبیعی اکثرا مضر بوده و باعث سرطان می شوند.

غذاهای کنسرو شده
مقدار بیسفنول دقیقاً همان چیزی است که کنسروها را بسیار ناسالم می کند. بیسفنول یک ماده شیمیایی است که از تراکم فنل و استون تولید شده و به طور گسترده در صنایع غذایی و در بطری ها و قوطی ها استفاده می شود. امروزه می دانیم که این ترکیب شیمیایی خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد.

نوشابه رژیمی
مطمئن ترین راه برای از دست دادن وزن اضافه شروع به شمارش کالری است. مقدار غذا را کاهش می دهیم و به جای نوشابه معمولی، یک قوطی نوشابه رژیمی را انتخاب می کنید. به گزارش سیناپرس، متأسفانه آسپارتام موجود در نوشابه های رژیمی منجر به مشکلات جدی سلامتی از جمله سرطان می شود.

پاپ کورن
روغن های هیدروژنه تنها چیزی نیست که ذرت بو داده فرآوری شده را ناسالم می کند. امروزه بیشتر ما از این واقعیت آگاه هستیم که پاپ کورن مایکروویو نیز باعث سرطان می شود. به گزارش سیناپرس،در بسته های نچسب مواد شیمیایی وجود دارد که کل سیستم بدن شما را تحت تاثیر قرار داده و مقاومت آن را کاهش می دهد.

هات داگ
واقعیت این است که هات داگ ناسالم بوده و باعث سرطان می شود. این غذا سرشار از فسفات سدیم است که ماده شیمیایی است که سلول های بدن را می کشد. مصرف گوشت فرآوری شده یکی از دلایلی است که سالانه باعث مرگ هزاران نفر می شود.

آرد سفید
علاقه به شکر و استفاده از محصولاتی که با آرد سفید تهیه می شوند خطر ابتلا به سرطان را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. به گزارش سیناپرس،کربوهیدرات های ساده غذای اصلی تومورها هستند و به لطف آرد سفید و شکر آنها به سرعت رشد می کنند. باید توجه داشته باشید که نان سفید با استفاده از آرد سفید تهیه می شود و آرد با مواد شیمیایی سفید می شود.

کمک آنلاین به رومیکا

تومان